Aleph logo Kopkatalogs
Aleph logo Reģistrēties | Beigt darbu | Lietotājs | Datubāzes | Komentāri | Palīdzība  
Aleph logo   Pārlūkošana | Meklēšana | Rezultātu saraksts | Iepriekšējie meklējumi | Mans e-plaukts | English  
 
 
  Pievienot e-Plauktam  |  Saglabāt/Sūtīt  |   

Pilns ieraksts

Formāta izvēle: Standarta Norāde MARC formāts
ISBN   998456939X (brošēts)
Nosaukums   Aktuāli savvaļas sugu un biotopu apsaimniekošanas piemēri Latvijā : [rakstu krājums] / Otars Opermanis (red.).
Izdošanas ziņas   Rīga : DANCEE, 2002.
Autorties.datēj.   ©2002
Fiziskais rakst.   90 lpp. : ilustrācijas, kartes, tabulas ; 30 cm
Piezīme   "Grāmatas sagatavošanu izdošanu finansējusi Dānijas Vides un enerģētikas ministrija Sadarbība Austrumeiropā Vides aizsardzības jomā (DANCEE), projekta "Ķemeru Nacionālā parka dabas aizsardzības plāna izstrāde un ieviešana" ietvaros"--Titullapā.
  Ietver darbību un sugu nosaukumu rādītāju (88.-90. lpp.).
Bibliogrāfija   Ietver bibliogrāfiju (rakstu beigās).
Saturs   Saturs: Priekšvārda vietā: sugu un biotopu apsaimniekošana mūsdienās un agrāk / Otars Opermanis. Lielo gājputnu un zemnieku ražas konflikts: problēmas un iespējamie risinājumi / Varis Liepa. Kalcifīlo pļavu apsaimniekošanas un atjaunošanas monitorings Abavas ielejā / Solvita Jermacāne, Ivars Kabucis un Guntis Sinkevičs. Dedzināšana kā paņēmiens aizsargājamo pļavu putnu biotopa atjaunošanai / Otars Opermanis. Mākslīgo ligzdu būvēšana lielajiem ērgļiem un ūpim / Juris Lipspergs. Dedzināšana kā paņēmiens dabiska priežu meža struktūru saglabāšanā / Guntars Cīrulis. Teritoriālā plānošana un jūras piekrastes biotopu aizsardzība / Brigita Laime un Egons Bērziņš. Dabiskā hidroloģiskā režīma atjaunošana augstajos un pārejas purvos / Uģis Bergmanis, Kuno Brehm un Joachim Matthes. Amerikas ūdele ūdensputnu ligzdošanas vietās: kā ar to cīnīties? / Aivars Mednis. Parastās niedres augšanas rādītāju un veģetācijas struktūras izmaiņas Engures ezerā pēc dedzināšanas / Didzis Reinvalds. Mākslīgo ligzdvietu izvietošana dīķos un ezeros meža pīļu skaita palielināšanai / Jānis Vīksne. Mākslīgo salu veidošana ūdensputniem / Māra Janaus. Niedru pļaušanas ietekme uz ligzdojošo ūdensputnu skaitu / Aivars Mednis. Darbību un sugu nosaukumu rādītājs.
Valodas piezīme   Rakstu kopsavilkumi angļu valodā.
Piezīme   Ieraksts: Aināram - lūk, daži piemēri, kā apsaimniekot vienu otru sugu vai biotopu! [paraksts] 23.05.2002. LUB
Papildapraksts   LinkOpermanis, Otars, 1970-
Papildapraksts   LinkDanish Cooperation for Environment in Eastern Europe
Priekšmets   LinkDabiskās vides saglabāšana -- Latvija.
  LinkSavvaļas dzīvnieku saglabāšana -- Latvija.
Priekšmets   LinkLatvija
UDK   Link502.172 (474.3)
Monogr. ier. nr.   000596374
 
Visi eksemplāri   Visi eksemplāri
Eks. pa filiālēm   LUB:Dabaszinātņu bibl.Library Info
Eks. pa filiālēm   LUB:KrātuveLibrary Info

Formāta izvēle: Standarta Norāde MARC formāts


Beigt darbu - Komentāri - Palīdzība - SBA - Pārlūkošana - Meklēšana - Rezultātu saraksts - Iepriekšējie meklējumi - Datubāzes